Kombi Pakke
Kombi Pakker Med Reducert Priser.
Beskrivelse af behandlinger finder I under selve behandlinger
Shellac Hænder & Fødder
Det er til dig som vil gerne ordne både Hænder og Fødder. Hvis vi skal aftagne shellac det må du meget gerne booke aftagning af shellac også.
Husk at hvis I vil gærne have Design/Fransk look det koster extra (+150 kr for begge hænder og Fødder). Dette tilbud gælder til Plain Shellac.
Du skal betale 789,- kr i stedet for 860,- kr.
Lash + Brow Lift m. Farve o. Retning
Det er perfekt til dig som vil gerne ordne både bryn og vipper.
Vi starter med øjenvipper som får et lashlift, det indebær et smukt løft og farvning af vipperne. Behandlingen tager ca 45 min. og holder i op til 6-8 uger. Afsluttendevis får du en nærende, fugtgivende og luksuriøs kur på vipperne.
Herefter laver vi en Brow lamination på bryn. Brow lamination er en meget populær behandling hvor du kan få en del mere fylde i dine bryn. Vi retter bryns hårene i en mere opadgående retning. På den måde løftes brynet og fylder dermed mere. Retning og farvning af brynene er også inklusiv og til sidst kommer en nærende keratin kur på brynene.
Du skal betale 949,- kr i stedet for 1175,- kr.
Skulder og Nakke Massage + Beauty Angel Lys
Arbejder du for tiden meget med komputer? Eller mærker du at dine skuldre muskler er meget spændt og har brug for afspænding? Den er en perfekt behandling til dig. Du vil få en meget dypt massage for Skulder, decollete, nakke og hovedbundsmassage mens du får dejlige Beauty Angel Lys med EMT maske. Vænligst læs om Beauty Angel Lys fordeler under Beauty Angel Lys Behandlinger.
Du skal betale 599,- kr i stedet for 799,- kr.